Mūsų šalyje naudojamas platus asortimentas žemės ūkio technikos. Dėl įvairių mechaninių pažeidimų, dėl nusidėvėjimo šios technikos salonai praranda savo pirminę išvaizdą. Klaidinga manyti, kad tik automobilių sėdynės atlieka estetinę funkcija, tuo tarpu kalbant apie žemės ūkio techniką ši funkcija tarsi nustumiama į antrą planą. Nieko panašaus – žemės ūkio technikos sėdynės turi būti ne tik tvarkingos ir suremontuotos, kad užtikrintų saugų ir patogų darbą, bet ir atrodytu estetiškai. Tai suteikia patrauklumo žemės ūkio technikos salonui.

Prireikus žemės ūkio technikos sėdynių remonto paslaugų, verta kreiptis į UAB Lagriva. Šioje įmonėje dirbantys specialistai užtikrina ne tik greitą ir efektyvų problemų sprendimą; defektų šalinimą; bet ir sėdynių atnaujinimą, užtikrinant estetišką vaizdą. Kiekvieną kartą prieš pradedant darbus, ne tik aptariamas problemų sprendimas, bet ir įvardijamas galutinis rezultatas. Kiekvienam klientui svarbu, kad būtų pašalinti ne tik esami defektai, bet ir užtikrinamas puikus vaizdas. Šį uždavinį įveikti UAB Lagriva komandai nesunku – būtent todėl sėdynių remonto paslauga yra ne tik puiki galimybė pašalinti esamus defektus, bet ir suteikti patrauklumo technikos gaminiui.

Gebame pagaminti ir pristatyti naujai restauruotas žemės ūkio technikos sėdynes ,jų užvalkalus ar kitas restauruotas detales užsakovo nurodytu adresu. Kad galėtume tai  atlikti- mums būtina  pristatyti  tvarkomas sėdynes ar detales.

Žemės ūkio technikos sėdynių remontas. Įvertinkite mūsų dirbtuvės paslaugų kokybę! Apsilankykite pas mus.