Priekinio prietaisų skydelio panelė yra svarbus automobilio interjero elementas. Ši detalė nuolatos veikiama saulės ir su laiku keičia spalvą, tampa nepatraukli. Viską gali pakeisti paprastas sprendimas – priekinių prietaisų skydelių restauracija ir perklijavimas. Tikrai gero meistro rankos greitai viską sutvarko.

Automobilio priekinio panelio defektai ir sugadinimai visada pastebimi ir tai kenkia bendrai salono išvaizdai. Kiekvienas automobilio savininkas norėtų, kad puikiai atrodytų jo automobilio išorė ir vidus. Dėl to svarbu, kad kiekvienas salono elementas būtų tvarkingas.

UAB „Lagriva“ meistrai puikiai atlieka kompleksinį prietaisų skydelio ir kitų salono elementų remonto darbus. Priekinių prietaisų skydelių restauracija ir perklijavimas atliekamas naudojant tik aukštos kokybės medžiagas iš pirmaujančių pasaulio automobilių gamintojų.

Priekinių panelių restauracija ir perklijavimas yra vykdoma griežtai laikantis kliento pageidavimų. Procedūra atliekama keliais etapais ir trunka 3-5 dienas:
Parengiamas etapas. Ekspertai atidžiai išmontuoja priekinį skydelį.
Medžiagos paruošimas. Meistrai suprojektuoja būsimą vaizdą pagal kliento norą, parenka tinkamą medžiagą.
Klijavimo procesas. Kada viskas yra paruošta, klijuojama ant prietaisų skydelio. Procedūra atliekama labai atidžiai ir kruopščiai.
Darbo užbaigimas. Kai perklijavimas baigtas, prietaisų skydelis yra sumontuojamas atgal į automobilį.

Užsukite pas mus į biurą, apžiūrėsime jūsų automobilio priekinį prietaisų skydelį ir pakalbėsime apie jo sutvarkymą.