Laivai yra viena populiariausių transporto ir laisvalaikio praleidimo priemonių. Nedidelių laivelių deniai dažniausiai būna atviri. Juos nuolat veikia, saulė, vanduo, druska, tad laivų sėdynėms būdingi ne tik mechaniniai pažeidimai, bet galimas ir spartus natūralus nusidėvėjimas. Sėdynės praranda savo pirminę išvaizdą, švarą, turi nemažai defektų. Laivo sėdynės yra labiausiai pastebima interjero dalis, todėl svarbu užtikrinti, kad jos nuolat būtų tvarkingos ir estetiškos.

Laivų sėdynių remontas – geriausias pasirinkimas, kai reikia pašalinti smulkius defektus arba visiškai atnaujinti šią svarbią interjero detalę. Ne paslaptis, kad laivo sėdynės atlieka ne tik praktinę, bet ir estetinę funkciją. Būtent dėl šios priežasties jos turi būti ne tik tvarkingos, be defektų, užtikrinančios komfortabilų sėdėjimą visos kelionės metu; bet ir atrodyti patraukliai, puošti laivo interjerą. Dar daugiau – įgyvendinus tam tikrus sprendimus, laivo sėdynės gali tapti viena patraukliausių ir labiausiai išskirtinių laivo interjero detalių.

UAB Lagriva profesionaliai užtikrina aukščiausios kokybės laivo sėdynių remontą – greitą ir saugų defektų šalinimą; atnaujinimą, atsižvelgiant į naujausias tendencijas ir, žinoma, kliento pageidavimus. Pabodęs, prieš daugelį metų kurtas laivo interjeras gali sužibėti naujomis spalvomis atlikus laivo sėdynių remontą. Laivų sėdynių remontas – galimybė kurti jaukų, komfortabilų, patrauklų bei unikalų laivo interjerą.

Įvertinkite mūsų dirbtuvės paslaugų kokybę patys! Apsilankykite pas mus.