Tiesa yra ta, kad laikui bėgant automobilio sėdynių apmušalai praranda savo originalią ir patrauklią išvaizdą net pas patį tvarkingiausią automobilio savininką.

Tam yra keletas priežasčių – nuo natūralaus nusidėvėjimo iki mechaninio pažeidimo eksploatacijos metu. Mažesni defektai gali būti pašalinti restauravimo būdu, o siekiant pašalinti didesnius pažeidimus, turi būti atliktas pilnas automobilio sėdynių apsiuvimas.

Kokybiškas sėdynių atnaujinimas sugrąžina automobilio salonui nepriekaištingą išvaizdą ir pagyvina automobilio vidaus dizainą.
Automobilių sėdynių apsiuvimas gali būti dalinis arba pilnas. Dalinis padės pašalinti nemielus akiai defektus, pakeičiant kai kuriuos elementus naujais. Atliekant pilną sėdynių apsiuvimą galima ne tik grąžinti joms tvarkingą išvaizdą, bet ir pabrėžti savitą vairuotojo stilių. Taip pat pakeičiant spalvą bei sukuriant naują sėdynių dizainą.
UAB „Lagriva” kompanijoje profesionaliai atlieka dalinį arba pilną automobilių sėdynių apsiuvimą naudojant tik aukštos kokybės medžiagas. Gebame pagaminti ir pristatyti naujai pasiūtus automobilių sėdynių užvalkalus ar kitas restauruotas detales į bet kurią Europos šalį, tačiau mums reikalinga pristatyti automobilį arba jo tvarkomas sėdynės.
Ieškantiems pigios paslaugos verčiau kreiptis kitur, nes čia kuriami individualūs projektai, pagal išrankiausią automobilio savininko norą ir garantuojame, kad būsite patenkinti rezultatu.
Įvertinkite mūsų dirbtuvės paslaugų kokybę patys! Apsilankykite pas mus.