Logotipo siuvinėjimas ant automobilio sėdynės sėdynės yra galimybė padaryti automobilį ypatingą, išsiskiriantį iš kitų ir sukeliantį įspūdį žmonėms. Galvos atrama, kilimėliai ir pagalvės su išsiuvinėtais ženkleliais suteiks jūsų salonui individualumo ir sukurs savitą įvaizdį.
Papuošti automobilio interjerą galima daugeliu būdų, bet siuvinėti  ženklai yra itin nepakartojama. Logotipo siuvinėjimas gali būti atliekamas ant įvairios medžiagos – natūralios ar dirbtinės odos, audinio.

Dažniausiai siuvinėjami logotipai arba kiti kliento pageidaujami užrašai. UAB „Lagriva“ meistrai gali visiškai patenkinti bet kokius kliento pageidavimus. Galite savarankiškai sukurti savo logotipą, kuris nebūtų panašus į kitą, o atspindėtų tik jūsų asmenybę.

Siuvinėjimas atliekamas naudojant daugybę siūlų. Gali būti naudojamas šilkinis, medvilninis siūlas, galimas siuvinėjimas auksu. Viskas priklauso nuo kliento individualių norų ir pageidavimų.

Logotipų siuvinėjimas yra gana sudėtingas ir kruopštus darbas. Visų pirma, jei tokia procedūra atliekama ant automobilio sėdynės apmušalų, tai prieš tai sėdynę reikia demontuoti.

Atvykite pas mus į biurą savo automobiliu arba atvežkite sėdynes ir pakalbėsime apie tai.