Pastebėjote defektus ant savo mėgstamiausių minkštų odinių baldų? Galbūt pavargote nuo senosios jų odos arba norite atnaujinti interjerą? Neskubėkite išmesti senų baldų ir pirkti naujus, nes baldų minkštosios dalies restauravimas grąžins pirminę jų išvaizdą.

UAB „Lagriva“ baldų restauratoriai atidžiai atkuria baldų minkštąsias dalis.
Jei norite pakeisti minkštų baldų apmušalus, rekomenduojame atvežti baldus į dirbtuves. Pirmiausia, taupomas laikas, nes darbas gali užtrukti keletą dienų. Bet kuriuo atveju, kai jums reikalingas baldų minkštosios dalies restauravimas, galite skambinti arba atvykti į mūsų biurą Šiauliuose. Čia gausite patarimų ir pagalbą pasirenkant medžiagas bei sužinosite darbų kainą ir terminus.

Daugelis mūsų klientų yra privatūs asmenys, kurie užsisako baldų minkštosios dalies restauravimą, tačiau mes atliekame paslaugas ir organizacijoms.

Kiekvienas naujas užsakymas yra atskiras autoriaus projektas, kuris reikalauja individualaus požiūrio. Mūsų meistrams nėra sudėtingų ir neišsprendžiamų uždavinių, nes kas kartą tai – įdomūs nestandartiniai sprendimai.

Ieškantiems pigios paslaugos verčiau kreiptis kitur, nes mūsų įmonėje kuriami individualūs projektai pagal išrankiausio baldų savininko norą. Garantuojame, kad ilgai būsite patenkinti mūsų meistrų darbo rezultatu.

Įvertinkite mūsų dirbtuvės paslaugų kokybę patys! Apsilankykite pas mus.