Medicininėms kėdėms ir įvairiems gultams keliama daug įvairių reikalavimų. Atsižvelgiant į tai, kad šie gaminiai turi tiesioginį sąlytį su žmogaus oda bei įvairiomis priemonėmis, kurios yra reikalingos procedūroms atlikti, nesunku suprasti, kodėl šiems gaminiams yra keliama tiek daug įvairių reikalavimų; kodėl jie turi atitikti tiek daug skirtingų standartų. Reikalavimai bei standartai užtikrina, kad gaminys yra pagamintas iš tam tikrų medžiagų; pagal reikiamas technologijas. Ne išimtis yra ir šių gaminių paviršiai – jie turi būti ne tik kliniškai saugūs, mediciniškai patvirtinti, lengvai valomi ir prižiūrimi, bet ir malonūs liesti bei pasižymėti kitomis savybėmis. Būtent todėl, gaminant medicinines kėdes bei gultus, galima naudoti tik specialią, odą atitinkančią visus reikalavimus.

Prireikus apsiūti medicinines kėdes bei gultus, profesionalų pagalba – neišvengiama. Rinkitės UAB Lagriva paslaugas. Medicininių kėdžių bei gultų apsiuvimas specialia oda – greitai, tiksliai, kokybiškai, laikantis visų saugumo reikalavimų bei standartų.

Sveikatos priežiūrai skirtų gaminių remontas – procesas, sukeliantis nemažai iššūkių ir uždavinių. Juos įveikti bus kur kas lengviau kartu su UAB Lagriva.

Medicininių kėdžių ir gultų apmušimas specialia oda. Įvertinkite mūsų dirbtuvės paslaugų kokybę! Apsilankykite pas mus.