Automobilio lubos – svarbi jo interjero dalis. Nors lubos yra įvardijamos, kaip viena rečiausiai nusidėvinčių ar mažiausiai mechaninio poveikio patiriančių automobilio interjero dalių, nereikia pamiršti, kad atnaujinimas joms taip pat reikalingas. Smulkūs defektai, arba nukritęs lubų audinys ne tik gadina bendrą salono vaizdą, bet ir gali sugadinti nuotaiką juo keliaujantiems.

Dar viena svarbi aplinkybė – automobilį, kuris neturi jokių defektų, įskaitant ir lubas, parduosite lengviau, greičiau, už didesnę kainą. Akivaizdu, kad priežasčių, dėl kurių verta investuoti į lubų remontą yra daug. Nedarykite taip dažnai paplitusių klaidų; viena jų, esant nedideliam defektui, nesikreipiama į profesionalus. Toks delsimas turi ir tam tikrų pasekmių – vėliau automobilių lubų remontas kainuoja brangiau ir trunka ilgiau. Dar viena dažnai daroma klaida – defektus bandoma pašalinti savarankiškai, tačiau toks sprendimas taip pat lemia jau išvardintas pasekmes.

Prireikus automobilių lubų remonto paslaugų, rinkitės geriausią sprendimą – UAB Lagriva komandą. Užtikrinamas kokybiškas automobilių lubų remontas; greitas ir patikimas defektų šalinimas; maksimalus atnaujinimas; puikus estetinis vaizdas. Atnaujinimas vyksta naudojant aukštos kokybės, specialias tam pritaikytas lubines medžiagas.

Norintiems išskirtinio dizaino ir aukštos kokybės siūloma lubas atnaujinti Alcantara, kuri atrodo solidžiai, todėl puikiai tinka net patiems prabangiausiems automobiliams. Atsižvelgiant į tai, kad lubos yra viena didžiausių plotų užimančių automobilio interjero dalių ir puikiai matomos, belieka tik pridurti, kad atnaujinę lubas, atnaujinsite ir automobilio interjerą; pakeisite iki tol buvusį vaizdą.

Įvertinkite mūsų dirbtuvės paslaugų kokybę patys! Apsilankykite pas mus