Galimas paprastas vairo aptraukimas nusiperkant ruošinį automobilių aksesuarų parduotuvėje, tačiau kokybiškas vairo aptraukimas oda dirbtuvėse suteikia ilgaamžiškumo garantiją ir komfortą.

UAB „Lagriva“ dirbtuvėse atliekamas aukščiausio lygio automobilio salono remontas. Tai tiuningas iki smulkiausių detalių atsižvelgiant į kiekvieno kliento norą. Automobilio savininkas, matydamas mūsų atlikto darbo rezultatą, visada išlieka patenkintas.

Iš anksto sutarus bei suplanavus užsakymą, UAB „Lagriva“ specialistai yra pasiruošę pradėti vairo aptraukimą jums tinkamu laiku. Svarbu parinkti norimą odos atspalvį, kuris geriausiai dera prie jūsų automobilio salono spalvos ir tekstūros. Visada, prieš pradėdant darbus, kartu su klientu aptariamas vairo dizainas.

Dėl kokybės užsakovai gali neabejoti. Naudojame išskirtinai kokybiškas medžiagas, kurios tarnauja itin ilgai. Mes bendradarbiaujame su žinomais medžiagų tiekėjais, kurie dirba su ryškių prekės ženklų kompanijomis.
Vairo aptraukimas oda žavi beveik kiekvieną vairuotoją, kuris vertina patogumą keliaujant savo mėgiamu automobiliu. Žmonės tai išbandę viename automobilyje ir įsigiję kitą pirmiausia aptraukia vairą nauja oda pagal savo poreikį.

Sugalvojus aptraukti vairą oda žmonėms kyla noras atlikti ir automobilio salono apdailos detalių keitimą. Kodėl taip yra – paskaitykite kitame puslapyje.

Įvertinkite mūsų dirbtuvės paslaugų kokybę patys! Apsilankykite pas mus.