Tam, kad keliauti automobiliu būtų saugu, malonu bei komfortabilu, svarbi kiekviena, net ir pati menkiausia ar mažiau pastebima jo detalė. Automobilių kilimai ir kilimėliai – taip pat ne išimtis. Tuo labiau, kad jie atlieka ir estetinę, ir praktinę funkciją. Ši detalė suteikia automobiliui jaukumo, puošnumo, prabangos, bet ir unikalumo.

Negalima pamiršti ir ne ką mažiau svarbios praktinės funkcijos – jie apsaugo salono dugną nuo korozijos, purvo bei nešvarumų; lėtina nusidėvėjimą. Išvada aiški – kiekvienam automobiliui reikalingi kokybiški ir stilingi kilimai, galintys kuo puikiausiai atlikti abi šias funkcijas.

Dėl įvairių priežasčių, automobilių kilimėliai netrunka prarasti pirminę išvaizdą; atsiranda įvairių defektų. Nė nereikia ir sakyti: įtrūkę, įplyšę ar kitaip pažeisti automobilio kilimai ir kilimėliai ne tik atrodo prastai, gadindami bendrą salono vaizdą, bet ir gali praleisti vandenį, purvą, sukeldami koroziją ir pažeisdami salono dugną. Būtent todėl, pastebėjus pirmuosius defektus, laukti ilgiau nebereikėtų – kreipkitės į specialistus, galinčius grąžinti pirminę kilimėlio būklę bei vaizdą.

UAB Lagriva atliks kokybišką automobilio kilimų remontą. Jei reikia, automobilio grindis išklijuos nauja kilimine danga, pasiųs naujus kilimėlius jūsų automobiliui. Negaiškite laiko – iš karto rinkitės UAB Lagriva komandos paslaugas ir užtikrinsite geriausią rezultatą. Automobilių kilimų remontas.

Atvykite pas mus į biurą savo automobiliu ir pakalbėsime apie tai.