Šoninių durelių apmušalai – daugiau nei patrauklus vaizdas. Jie padeda išlaikyti šilumą, kuria jaukumo ir saugumo jausmą, suteikia išbaigtumo automobilio salonui. Vis dėlto, dėl daugybės įvairių priežasčių – pradedant natūraliu nusidėvėjimu ir užbaigiant mechaniniu pažeidimu; šoniniai durelių apmušimai, bėgant laikui, praranda ir savo išvaizdą, ir būklę.

Siekiant grąžinti pirminį patrauklų vaizdą bei būklę, būtinas atnaujinimas. Jei yra tik smulkių defektų, šoninių durelių apmušimai gali būti atkuriami restauruojant, tačiau jei automobilis senas ir apmušimai visai susidėvėję – gaminami nauji.

Dauguma žmonių yra linkę manyti, kad sėdynės yra svarbiausias salono akcentas, tuo tarpu tokios detalės, kaip šoniniai durelių apmušalai vaidina tik antraeilį vaidmenį. Iš tiesų, nieko panašaus – šoninių durelių apmušalai yra tokia pat svarbi transporto priemonės interjero dalis.

Taigi, jei norite, kad salonas atrodytų nepriekaištingai ir keliauti būtų malonu, pats metas iš dalies arba visiškai atnaujinti šoninių durelių apmušalus. Tai – procedūra, reikalaujanti ne tik laiko, bet ir žinių. Todėl bus geriausia, jei šoninių durelių apmušalų keitimo darbus patikėsite UAB Lagriva profesionalams.

Profesionalus šoninių durelių apmušimų remontas – ne tik puikus pasirinkimas norint maksimaliai panaikinti esamus defektus ar nusidėvėjimo žymes, atnaujinti transporto priemonės salono interjerą, bet ir užtikrinti estetišką vaizdą. Šoninių durelių apmušalai gali iš esmės pakeisti salono vaizdą; suteikti naujų spalvų, dar nematytų dizaino sprendimų.

Įvertinkite mūsų dirbtuvės paslaugų kokybę patys! Apsilankykite pas mus.